• Türkçe (Türkiye) English (United Kingdom)

Epilasyon Makinesi3 Dalgaboyu Kombinasyon Diyot Lazer Epilasyon makinesi


image

TEDAVİ KAPSAMI:

  1. Ağrısız, hızlı ve kalıcı epilasyon.

  2. epilasyon kategorisi: göğüs, bacak, bıyık, koltuk altı, bikini hattı, önkol vb.

  3. Cilt gençleştirme

DIODE LASER

Gemany İthal Mikro Kanal Diyot Lazeri ile; Yarım Tedavi Süresi

Daha kısa sürede daha fazla tedavi seansı gerçekleştirerek daha büyük alanları hızlı bir şekilde tedavi etmenizi sağlar, hastalarınıza en hızlı ve daha etkili epilasyon duygularını sunar.DIODE Laser 755nm;

Katı hal alexandrite diyot lazerin yerini alan ve daha rahat bir tedaviye sahip en popüler 755nm diyot lazer. Melaninin 755nm diyot lazeri emmesi etkilidir. Bu özellik, insanlar 755nm diyot lazer tedavi kolu kullandıklarında villus epilasyonu için iyidir. Ve tedavi süresi kısalıyor.

DIODE Lazer ; Özel koyu cilt epilasyon 1064nm lazer, 1064nm dalga boyu epilasyon tedavisi için yeni deneyim, özellikle koyu ciltler, cilt gençleştirme için daha güvenli olacaktır. performans iyi, ve güçlü güç soğutma fonksiyonu, rahat ve güvenli tedavi.

C:\Users\kl\Documents\Tencent Files\1138365586\FileRecv\MobileFile\IMG-20161012-WA0008.jpg

Teknik detaylar


image


model

808-S,Enerji Akışı

0 ° 120J / cm2'likdalga boyu

808/755 / 1064nmDarbe genişliği

0 ms ~ 400msTekrarlama Oranı

1 Hz ~ 10 HzCilt Soğutma sıcaklığı

-5 --5 yazan cooled SapphireSpot büyüklüğü

11x11mm veya 10x17mm isteğe bağlıArayüz dili

İngilizce veya diğer 8 çeşit dil isteğe bağlıLCD ekran

10.4’Sistem Soğutma yöntemi

Freon kompresörGiriş VAC

220VAC / 50-60HzAlüminyum Kasa Ölçüsü

620x580x1170cmMakinenin kasasız ağırlığı

80KG
image

HR-Epilasyon

Profesyonel bir model. Bu modelde, önce Vücut Sayfasında (yukarıdaki sol resim) hastanın ten rengini, cinsel ve tedavi vücut kısmını seçersiniz. Sonraki sayfaya girmek için “Tamam” a basın. Veya yeniden seçmek için “sıfırla” ya basın.

Akıllı sistemimiz, cinsel, cilt rengi türü ve tedavi vücut kısmına bağlı olarak size önerilen lazer gücü, darbe genişliği ve frekans parametresini verecektir. Bu varsayılanlar ilgili sütunda görüntülenir. Bu varsayılan ayarları uygulamak istiyorsanız, “OK” düğmesine basmanız yeterlidir. En sevdiğiniz parametreyi ayarlamak istiyorsanız, “SET” düğmesine basın, ardından lazer gücünü ve frekansını “+”

ve “-” ile ayarlayabilirsiniz. Alttaki "önerilen parametreyi kullan" seçeneği, bu üç parametreyi varsayılana sıfırlar.

FHR-Hızlı Tüy Alma

Hızlı epilasyon moduna girmek için FHR düğmesini seçebilirsiniz. Sık kullanılan beş birim parametresi vardır. Sadece birini seçin ve cilt soğutma seviyesini ayarlayın. Tedaviye doğrudan başlayabilirsiniz.


SR-Cilt Gençleştirme

808nm diyot lazer de cilt gençleştirme için iyidir. Sistemimiz, müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için “yumuşak”, “rahat” ve “etkili” modlar sunmaktadır. Müşterinin iyi hissetmesi için cilt soğutmasını ayarlayın.


SCREEN :image