• Türkçe (Türkiye) English (United Kingdom)
 
alt  alt  
   
 Firmamız Ocak 2009 yılında, İzmir ekonomisine sağladığı katkılardan dolayı İzmir Ticaret Odası tarafından verilen Onur Belgesi ile ödüllendirilmiştir.
 
Şirketimiz Lem Limited 2004 yılında ben Kerim Çelik ve oğlum Serdar Çelik tarafından kurulmuş olup,müşterilerimize verdiğimiz dürüst hizmetlerden dolayımüşteri potansiyelimiz ve portföyümüz hergeçen gün büyümektedir.Lem Limited genç fakat tecrübeli bir ithalat-ihracat firmasıdır.

Şirketimizin kuruluş aşamasında oğlum Serdar Çelik ‘in bana verdiği parlak fikirleri ve desteği şirketimizin her zaman daha ileri adımlar atmasına  sebep olmuştur.Bu sayede müşterilerimizin isteklerini sipariş haline getirmeden önce onların yararına en iyi çalışmayı yapıp rapor olarak müşterilerimize sunduğumuzda müşterilerimizin memnuniyetini hissedebilmekteyiz.

Para kazanmaktan öteye bizim için önemli olan, müşterilerimize çok kazandırıp,en iyi hizmeti sunabilmektir.Lem Limited’in müşterilerine kazandırdığı en büyük avantajı kaliteli ürünleri, uygun ürün fiyatlarını güven ve en iyi servis ile sunmasıdır.